Na terenie polski dostawa gratis!

PROMOCYJNE CENY NA WÓZKI PODNOŚNIKOWE RĘCZNE 2023

Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego "Wozki-Paletowe.net" jest firma:

ABinfo
ul.Powstania Kościuszkowskiego 1/12
80-288 Gdańsk
NIP 957-046-38-36
REGON 220756041I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

1. Sklep internetowy "Wozki-Paletowe.net" prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internet.
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie tylko do terenu Polski.
3. Ceny podane w ofercie są cenami netto, natomiast wartość końcowa dokonanych zakupów zawiera podatek Vat (brutto).

II. ZAMÓWIENIA

1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się oraz akceptacją regulaminem sklepu internetowego.
2. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną.
3. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego.
4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy ABinfo.
5. Wysyłka towarów następuje w przeciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.
6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie lub u dostawców sklepu. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
7. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupiony towar.

III. DOSTAWY

1. Zamawiane towary dostarczane są poprzez firmę spedycyjną. Na terenie Polski dostawa na koszt firmy ABinfo.

IV. PŁATNOŚCI

1. Przedpłata - płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez firmę ABinfo a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy ABinfo podane poniżej. Po złożeniu zamówienia otrzymasz fakturę ProForma na zwrotny adres email. W szczególnych przypadkach wystawiamy fakturę z ustalonym wcześnij terminem płatności. ( 7-14 dni)

mBank

83 1140 2004 0000 3902 6044 6920

 


V. FAKTURY VAT

1. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym.


VI. REKLAMACJE

1. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę ABinfo są produktami fabrycznie nowymi i sprawnymi. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski.

2. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku wyczerpania zapasów, sklep gwarantuje zamianę na inne produkty bądź ekwiwalent pieniężny w wysokości zamówionego towaru.

3. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera.

4. W przypadku uszkodzenia towaru w trakcie eksploatacji w okresie gwarancyjnym prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem, przed wysyłką towaru w ramach naprawy gwarancyjnej.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Sklep działa zgodnie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) oraz krajowymi przepisami powszechnie obowiązującego prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych , także ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144, poz. 1204 ze zm.).Dostęp do danych osobowych ma jedynie firma ABinfo, która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać. Firma ABinfo zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celach własnych badań marketingowych bądź wysyłania materiałów promocyjnych.
2. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat towaru w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Zdjęcia przedstawione na stronie internetowej, są zdjęciami poglądowymi i mogą różnić się od stanu faktycznego. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
3. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
4. Składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.


Zobacz koniecznie - POLITYKA PRYWATNOŚCI i plików cookies.